HV732BRTTD8203F
MFR.Part #
HV732BRTTD8203F
JLCPCB Part #
C6209906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS