HV732BRTTD8063F
MFR.Part #
HV732BRTTD8063F
JLCPCB Part #
C6209902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS