HV732BRTTD6653F
MFR.Part #
HV732BRTTD6653F
JLCPCB Part #
C5765540
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS