HV732BRTTD6494F
MFR.Part #
HV732BRTTD6494F
JLCPCB Part #
C6273858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS