HV732BRTTD624G
MFR.Part #
HV732BRTTD624G
JLCPCB Part #
C6060555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS