HV732BRTTD5604F
MFR.Part #
HV732BRTTD5604F
JLCPCB Part #
C6637944
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS