HV732BRTTD5494F
MFR.Part #
HV732BRTTD5494F
JLCPCB Part #
C7206092
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS