HV732BRTTD515J
MFR.Part #
HV732BRTTD515J
JLCPCB Part #
C6637942
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS