HV732BRTTD4994F
MFR.Part #
HV732BRTTD4994F
JLCPCB Part #
C7287254
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS