HV732BRTTD4993D
MFR.Part #
HV732BRTTD4993D
JLCPCB Part #
C6273842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS