HV732BRTTD474J
MFR.Part #
HV732BRTTD474J
JLCPCB Part #
C5654994
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS