HV732BRTTD4704F
MFR.Part #
HV732BRTTD4704F
JLCPCB Part #
C6060548
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS