HV732BRTTD4534F
MFR.Part #
HV732BRTTD4534F
JLCPCB Part #
C7206078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS