HV732BRTTD4423D
MFR.Part #
HV732BRTTD4423D
JLCPCB Part #
C5738541
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS