HV732BRTTD435G
MFR.Part #
HV732BRTTD435G
JLCPCB Part #
C6273838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS