HV732BRTTD4303F
MFR.Part #
HV732BRTTD4303F
JLCPCB Part #
C5654991
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS