HV732BRTTD396J
MFR.Part #
HV732BRTTD396J
JLCPCB Part #
C7206076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS