HV732BRTTD395J
MFR.Part #
HV732BRTTD395J
JLCPCB Part #
C7287252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS