HV732BRTTD3923F
MFR.Part #
HV732BRTTD3923F
JLCPCB Part #
C5765498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS