HV732BRTTD365J
MFR.Part #
HV732BRTTD365J
JLCPCB Part #
C6637924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS