HV732BRTTD365G
MFR.Part #
HV732BRTTD365G
JLCPCB Part #
C5654982
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS