HV732BRTTD364G
MFR.Part #
HV732BRTTD364G
JLCPCB Part #
C7287248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS