HV732BRTTD3483F
MFR.Part #
HV732BRTTD3483F
JLCPCB Part #
C5765484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS