HV732BRTTD336J
MFR.Part #
HV732BRTTD336J
JLCPCB Part #
C5765480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS