HV732BRTTD304G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD304G
JLCPCB Part #
C6637916
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS