HV732BRTTD3013D
MFR.Part #
HV732BRTTD3013D
JLCPCB Part #
C6637911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS