HV732BRTTD2674F
MFR.Part #
HV732BRTTD2674F
JLCPCB Part #
C5654973
Description
-55℃~+155℃ 2.67MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS