HV732BRTTD2614F
MFR.Part #
HV732BRTTD2614F
JLCPCB Part #
C7287240
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS