HV732BRTTD2613F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD2613F
JLCPCB Part #
C7206060
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS