HV732BRTTD2494F
MFR.Part #
HV732BRTTD2494F
JLCPCB Part #
C6273829
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS