HV732BRTTD245J
MFR.Part #
HV732BRTTD245J
JLCPCB Part #
C6576434
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS