HV732BRTTD244J
MFR.Part #
HV732BRTTD244J
JLCPCB Part #
C6060530
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS