HV732BRTTD2434F
MFR.Part #
HV732BRTTD2434F
JLCPCB Part #
C7206058
Description
-55℃~+155℃ 2.43MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS