HV732BRTTD2374F
MFR.Part #
HV732BRTTD2374F
JLCPCB Part #
C6273823
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS