HV732BRTTD226J
MFR.Part #
HV732BRTTD226J
JLCPCB Part #
C6637892
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS