HV732BRTTD225J
MFR.Part #
HV732BRTTD225J
JLCPCB Part #
C5654967
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS