HV732BRTTD224G
MFR.Part #
HV732BRTTD224G
JLCPCB Part #
C6060526
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS