HV732BRTTD205J
MFR.Part #
HV732BRTTD205J
JLCPCB Part #
C7287236
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS