HV732BRTTD2053F
MFR.Part #
HV732BRTTD2053F
JLCPCB Part #
C6274808
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS