HV732BRTTD1823F
MFR.Part #
HV732BRTTD1823F
JLCPCB Part #
C6576423
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS