HV732BRTTD1804F
MFR.Part #
HV732BRTTD1804F
JLCPCB Part #
C7287230
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS