HV732BRTTD1803F
MFR.Part #
HV732BRTTD1803F
JLCPCB Part #
C7206044
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS