HV732BRTTD1784F
MFR.Part #
HV732BRTTD1784F
JLCPCB Part #
C5738460
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS