HV732BRTTD1653D
MFR.Part #
HV732BRTTD1653D
JLCPCB Part #
C7287226
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS