HV732BRTTD154G
MFR.Part #
HV732BRTTD154G
JLCPCB Part #
C5738451
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS