HV732BRTTD1504F
MFR.Part #
HV732BRTTD1504F
JLCPCB Part #
C7206034
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS