HV732BRTTD1503D
MFR.Part #
HV732BRTTD1503D
JLCPCB Part #
C6060512
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS