HV732BRTTD1373F
MFR.Part #
HV732BRTTD1373F
JLCPCB Part #
C5738437
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS