HV732BRTTD136J
MFR.Part #
HV732BRTTD136J
JLCPCB Part #
C5738429
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS