HV732BRTTD125J
MFR.Part #
HV732BRTTD125J
JLCPCB Part #
C6274794
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS